O nas


Biuro Rachunkowe TAX SAFE prowadzi działalność w całej Polsce tworząc sieć biur. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe i prowadzimy doradztwo podatkowe. Między innymi pomagamy uzyskać dotacje unijne.

Nasze biuro wchodzi w skład grupy firm, która działa na rynku od ponad 20 lat i cieszy się uznaniem wielu Klientów, którzy zaufali nam ceniąc wysoki standard obsługi. Jak to osiągnęliśmy? Przede wszystkim łącząc doświadczenie w prowadzeniu tradycyjnej księgowości z nowoczesnymi metodami obsługi Klientów. Zasady współpracy są proste i przejrzyste. Klient posiada możliwość sprawdzania wyników finansowych swojej firmy przez 24 godziny na dobę. Przez cały czas ma dostęp do takich informacji, jak: wysokość podatków, ewidencja przebiegów pojazdu, listy płac pracowników. Ma też możliwość wystawiania faktur. Wszystko dzięki aplikacji mobilnej udostępnianej przez nas bezpłatnie w ramach płaconego abonamentu. Aplikacja jest obsługiwana w języku polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Współpracę rozpoczynamy po podpisaniu umowy i pełnomocnictwa do reprezentowania przed Urzędem Skarbowym i ZUS. Od tej pory przyjmujemy na swoje barki sprawy dotyczące Państwa firmy i bierzemy za nie pełną odpowiedzialność przed urzędami.

Jesteśmy również elastyczni w kwestii wymiany dokumentów. U nas to Klient decyduje o sposobie ich przekazywania. Do wyboru: kontakt osobisty, kurier, poczta tradycyjna lub elektroniczna.

Licencja Ministra Finansów i certyfikat Centrum Informacji Księgowej

Dowodem na to, że świadczymy usługi na wysokim poziomie jest posiadanie licencji Ministra Finansów (nr licencji 03819). Z kolei certyfikat Centrum Informacji Księgowej jest informacją o tym, ze nasze biuro jest profesjonalne i rzetelne.

Finanse

Współpracujemy z bankami i innymi instytucjami finansowymi, dlatego też naszym Klientom możemy zaproponować korzystny kredyt, leasing lub ubezpieczenia przy minimum formalności. Na naszą pomoc mogą również liczyć firmy zainteresowane dotacją unijną i nowi przedsiębiorcy, którzy potrzebują środków finansowych na początku działalności.